امروزه با توجه به گسترش تعداد اپلیکیشن های گوشی های همراه، امکان نصب تک تک آنها و سپس بررسی مزایا و معایب هریک تقریباً امری غیر ممکن می باشد. برای حل این مشکل، وب سایت appreview به طور تخصصی به بررسی اپلیکیشن های تازه وارد می پردازد و معایب و مزایای اپلیکیشن ها را در چند دقیقه توضیح می دهد تا به کاربران در انتخاب اپلیکیشن مناسب یاری رساند. هم اکنون این بررسی تخصصی برای اپلیکیشن دی بی نیز انجام گرفته است که در زیر می توانید آن را ملاحظه بفرمایید.

چهارشنبه, مارس 14, 2018 - 22:26
0

اندرویدها سایت تخصصی بررسی برنامه های اندروید است که به معرفی انواع اپلیکیشن ها و ویژگی های آن ها می پردازد و امکان دانلود را برای همگان فراهم می کند که در شماره امروز خود به بررسی نرم افزار دی بی پرداخته و پیشنهاد دانلود آن را به کاربران داده است.

ادامه این مطلب را می توانید از اینجا مطالعه فرمایید.

سه‌شنبه, مارس 6, 2018 - 22:03
0

نوپانا وب‌سایتی برای بررسی و تحلیل آخرین رویدادهای زیست‌بوم کسب‌و‌کارهای نوپا و کارآفرینی است. این وب‌سایت با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی، حمایت از زیست‌بوم استارت‌آپی و افزایش آگاهی مخاطبان در زمینه‌های مربوطه فعالیت می‌کند.

این وب سایت در جدیدترین مطلب خود به بررسی اپلیکیشن دی بی پرداخته است که می توانید آن را در ادامه و یا از اینجا مطالعه فرمایید.

سه‌شنبه, مارس 6, 2018 - 21:18
0

صفحه‌ها