نماد طلایی اعتماد

نماد طلایی اعتماد چیست؟

نماد طلایی اعتماد توسط دی بی برای نخستین بار در ایران، به منظور حمایت  از هر دوی میهمانان و میزبانان محترم شکل گرفته و توانسته در کوتاه مدت رضایت هر دو طرف را به دنبال داشته باشد. این نماد باعث شده که اعتماد کامل در رزرو مکان های اقامتی به وجود آید و شعار سفر بدون دغدغه به واقعیت تبدیل گردد.

 

مزایای نماد طلایی اعتماد چیست؟

1- میهمانان با رزرو اماکن دارای نماد طلایی اعتماد، می توانند از آماده بودن ملک در زمان رزرو شده اطمینان کامل داشته باشند. در صورتی که به دلایلی به جز حوادث قهریه و پیش بینی نشده، در زمان مقرر، ملک از طرف میزبان آماده نباشد، علاوه بر عودت کل مبلغ پیش پرداخت به میهمان، معادل 50% پیش پرداخت نیز به عنوان جریمه به میهمان پرداخت و از محل تضامین میزبان کسر خواهد شد.

2- میزبانانی که دارای نماد طلایی اعتماد می باشند، در صورت کنسل کردن رزرو از طرف میهمان، مطابق با شرایط کنسلی، مبالغ محاسبه و به حسابشان واریز می گردد. میزبانانی که دارای نماد طلایی اعتماد نمی باشند، در صورت کنسل کردن رزرو از سوی میهمان، در هر شرایطی صرفاً 10% از مبلغ کل رزرو را دریافت خواهند کرد.

 

چطور نماد طلایی اعتماد دریافت کنم؟

میزبانان محترمی که دارای قرارداد فعال و جاری با دی بی هستند میتوانند با مطالعه و امضای الحاقیه قرارداد و ارائه ضمانت ذکر شده در قرارداد نزد شرکت، به جمع میزبانان دارای نماد بپیوندند و از مزایای آن استفاده کنند.

میزبانان محترمی که برای اولین بار قصد ثبت نام و پیوستن به اپلیکیشن دی بی را دارند، ابتدا می بایست قرارداد اولیه را مطالعه و امضا نمایند و مدارک شناسایی خود و ملک مورد اجاره را ارائه فرمایند. کارشناسان ما مشخصات و امکانات اعلام شده را بررسی و در صورت عدم مغایرت، تایید می نمایند. پس از آن میتوانند با مطالعه و امضای الحاقیه قرارداد و ارائه ضمانت ذکر شده در قرارداد نزد شرکت، به جمع میزبانان دارای نماد بپیوندند.